Днями 23 дітей Лебединської громади повернулись із Закарпаття. Благодійний фонд «Дитяча щаслива земля» у співпраці з виконавчим комітетом міської ради забезпечив їм змістовний відпочинок і психологічну реабілітацію серед мальовничої природи Карпат, у таборі «Children’s Lucky Land».

Протягом десяти днів діти активно приймали участь у програмах психологічного та фізіотерапевтичного відновлення. Для них були організовані цікаві екскурсійні маршрути культурно - історичної тематики до Ужгорода та Мукачева, природничо - географічної - у різні куточки гірської місцевості. На дітей чекала насичена програма оздоровлення і відпочинку: від цілющого гірського повітря - до розважальних заходів і дискотек. Традиційні закарпатські чани, басейни, страви, особливості культури і традицій регіону... Нові яскраві враження, живе спілкування, нові знайомства та зміна обстановки допомогли їм хоча б на деякий час відволіктися від тривожних реалій сьогодення та відчути справжню радість дитинства. 

Нашим дітям, які щодня живуть у стані тривоги, чують сигнали повітряної небезпеки та переживають емоційне напруження, надзвичайно важливою є підтримка їхнього психологічного стану. Саме тому такі поїздки мають особливу цінність — вони допомагають їм відновити внутрішню рівновагу, відчути турботу, безпеку та увагу дорослих.

Запрошуємо на відпочинок у табір «Children’s Lucky Land»! 

Батьки, бажаючі оздоровити своїх дітей на Закарпатті у 2026 році, можуть подати відповідну заяву до Управління праці та соціального захисту населення виконкому Лебединської міської ради (каб. 48).

 

 

59-520
59-828
59-014