Шановні мешканці Лебединської міської територіальної громади!
Минуло багато років, але війна й досі залишається страшним словом для українців. Вона приносить біль, забирає найдорожчих, руйнує домівки та долі.
Сьогодні ми згадуємо всіх, хто став жертвою війни в різні часи. Молимося за душі загиблих та дякуємо тим, хто сьогодні стоїть на захисті нашої держави.
Потерпаючи від кривавої російської агресії, український народ, як ніхто у світі усвідомлює, через які випробування пройшли наші діди та прадіди, вистоявши у страшному пеклі Другої світової війни.
Щиро дякуємо мужнім Захисникам рідної землі різних часів за самовіддане служіння країні та народу.
Нехай пам’ять про полеглих буде вічною, а мир стане найбільшою цінністю для майбутніх поколінь.
Вічна пам’ять...
Вічна слава...
З повагою,
виконуюча обов'язки міського голови Світлана ГОРОШКО
