У рамках відзначення Дня позашкільної освіти в Сумській області відбувся форум педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Об’єднані Україною». Захід об’єднав освітян, вихованців та керівників закладів з різних громад області, аби разом обговорити досягнення, виклики та перспективи розвитку позашкільної освіти.

Приємною новиною для Лебединської громади стало те, що керівник еколого-натуралістичного відділу Лебединського центру позашкільної освіти Світлана Гончар отримала відзнаку Національного еколого-натуралістичного центру МОН України за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти України.

Разом із Світланою Гончар на форумі нашу громаду гідно представляли директор Лебединського ЦПО Алла Попова, педагоги та вихованці закладу, демонструючи високий рівень позашкільної роботи та активну участь у житті області.

Вітаємо Світлану Гончар із заслуженою нагородою! Її щоденна праця та відданість справі виховання молоді є важливим внеском у розвиток освітнього простору Лебединщини та всієї України.

 

 

553634
5541608
55344517