Турнір з футзалу, присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-ій річниці перемоги над нацизмом

Сьогодні на спортивному майданчику у сквері ім. Павла Полуботка проходили змагання з футзалу, присвячені Дню пам’яті та примирення і 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Традиційно участь у змаганнях взяли учні шести загальноосвітніх шкіл міста.

Відкриваючи турнір, міський голова Олександр Бакликов побажав юним футболістам міцного здоров’я, мирного неба та успіхів під час змагань.

Зі словами найкращих побажань звернувся до учасників турніру і заступник військового комісара, капітан Ігор Ячменьов.

У підсумку змагань  у загальному заліку перемогу отримала команда ЗОШ № 5, ІІ місце посіла команда СШ № 7, ІІІ – ЗОШ № 1. Кожен учасник команд-переможців був нагороджений грамотою та медаллю. Переможці турніру отримали новенький футбольний м’яч від Лебединської міськрайонної федерації футболу, а також команди, які посіли І і ІІ місце отримали солодкі подарунки від ТОВ «Лебединський хлібозавод». Кращим гравцем турніру став Перекрестов Олександр (СШ № 7), кращим воротарем – Колєсніков Денис (ЗОШ № 5), кращим нападаючим – Мордань Вадим (ЗОШ № 3), а кращим захисником – Євтушенко Максим (ЗОШ № 1). Кращі гравці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Також було визначено кращих гравців команд-учасниць турніру, які отримали цінні призи, надані приватним підприємцем Сергієм Костюковим.