За кошти державного бюджету, за сприяння народного депутата Миколи ЗАДОРОЖНЬОГО, для комунального підприємства «Комбінат благоустрою» був придбаний новенький сміттєвоз із заднім завантаженням АТ – 4041, призначений для механізованого завантаження твердих побутових відходів з контейнерів, їх ущільнення, транспортування до місць утилізації. Конструкція сміттєвоза дозволяє керувати процесами в 3-х режимах: ручний, напівавтоматичний та циклічний автоматичний.
Нова сучасна спецтехніка стане невід’ємним помічником під час проведення заходів із благоустрою на території Лебединської міської територіальної громади, зокрема, вивезення твердих побутових відходів.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_1280.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_1274.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_1268.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_1269.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_1261.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_1262.jpg)
Зазначимо, що відповідно до розпорядження КМУ від 9 серпня 2023 року № 688-р кошти на придбання нового сміттєвоза були виділені з фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
Попередньо, відповідно до Постанови КМУ від 10.02.2023 № 118 «Порядок використання коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії», управлінням економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лебединської міської ради були подані пропозиції щодо фінансування. Головним розпорядником коштів було визначено управління житлово-комунального господарства Лебединської міської ради.