Сьогодні у Лебедині попрощалися із загиблим військовослужбовцем, захисником України – Героєм, який повернувся на щиті – солдатом Журавлем Костянтином Миколайовичем.
Костянтин Миколайович Журавель – військовослужбовець за контрактом, прийнятий на військову службу 22 лютого 2022 року. У лавах Збройних сил України перебував на посаді командира відділення зенітного артилерійського взводу зенітної ракетно-артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону однієї із військових частин.
Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок в бою за нашу Батьківщину, її свободу і незалежність, Костянтин Журавель 14 липня помер у лікарні міста Києва від отриманих 2 липня травм поблизу населеного пункту Семенівка Донецької області під час виконання бойового завдання.
Церемонія прощання з Костянтином розпочалася у Свято – Троїцькій Успенській церкві. Далі траурна процесія рушила центральними вулицями Лебедина до місця поховання загиблого. Полеглого військовослужбовця пронесли крізь живий коридор. Люди схиляли голови і встеляли останній шлях Героя квітами, коли побратими несли на руках труну загиблого.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_1842.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_1847.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_1849.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_1856.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_1862.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_1866.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_1870.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_1880.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_1882.jpg)
Прощальне слово виголосили виконуюча обов’язки міського голови Світлана Горошко та начальник ІІ відділу Сумського РТЦК та СП (м. Лебедин) підполковник Ігор Ячменьов.
Поховали Костянтина Журавля на Алеї Слави з усіма військовими почестями під звуки Державного Гімну України та триразовий залп почесної варти.
Вічна пам’ять і слава Герою! Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.
Віримо, що подвиг усіх Героїв, які віддали найцінніше – свої життя за свій народ і землю, назавжди залишиться у пам’яті тих, кому вони такою ціною подарували шанс на вільне щасливе життя.