26 квітня о 9:00 біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи 1986 р.» відбудеться мітинг-реквієм, присвячений 33-ій річниці Чорнобильської трагедії. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до заходу.
Шановні мешканці та гості міста!
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/оголошення_чорноб_page-0001.jpg)
26 квітня о 9:00 біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи 1986 р.» відбудеться мітинг-реквієм, присвячений 33-ій річниці Чорнобильської трагедії. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до заходу.