Наразі у зв’язку з поривом міського водогону на вул. Карпова (біля магазину “П’ятий елемент”), перекрито водопостачання вулиць Карпова, Першогвардійська, Кобижча, Коцюбинського, 19 серпня, площа Соборна (частково).
Аварійна “Водоканалу” повідомляє
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/06/вода.png)
Наразі у зв’язку з поривом міського водогону на вул. Карпова (біля магазину “П’ятий елемент”), перекрито водопостачання вулиць Карпова, Першогвардійська, Кобижча, Коцюбинського, 19 серпня, площа Соборна (частково).