Це нові враження, нові пригоди та ідеї! Байдарки та паром. Цього разу спортивний клуб інвалідів «Фенікс» похід Пслом провів спільно з друзями-партнерами – колективом бібліотеки, яка спеціалізується на обслуговуванні людей з інвалідністю, громадськими організаціями «Бюро правничих комунікацій», «Рука допомоги» та командою представництва «Фенікс» у Лебедині.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/media-share-0-02-0a-748f456494945e59a7914b38fe899f4b82d1f9e4b476205b6fc6f3891b7ca5c5-f1d045d5-4bfd-47fa-bfa0-f224fa5434bf.jpg)
Завдяки підтримці друзів-благодійників, за два дні ми насолодилися програмою, що була розроблена. Це ейфорія шикарних, позитивних емоцій і здорового екстриму. Обговорення серйозних тем і подальших перспектив роботи, спортивні ігри на кубок «Феніксу». А ще чоловіки долучилися до приготування шашликів. Усі учасники заходу разом зварили кашу, отримали задоволення від споглядання краєвидів. Погода була чудовою, що подарувало можливість насолодитися природою сповна.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/media-share-0-02-0a-e45134c02d8f9a06673a81014700f67ca8924f35e21dba671524566067f8b452-f4324d4c-ddad-40f7-8d75-1bef3b171a4f.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/media-share-0-02-0a-73214118c6461d1994a9413cf653fec33ad826b43b921703a2ad819f2a173f89-09db4b5b-83fb-476c-a182-fd3b0eb5f412-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/media-share-0-02-05-79f19e1965d8e1bb8d030dd742b17f94d73d8c7c272e873db9ed68a50f01e717-4494f3ca-9582-4663-a065-0d6dda8aa5dc.jpg)
Дякуємо організатору – керівнику об’єднання Олександру Грінці та нашій місцевій владі за підтримку нашої команди. Дякую усім учасникам за активність, слушні коментарі, цікаві ідеї. Зустріч «100 % спорту» пройшла навіть більше, ніж вдало.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/media-share-0-02-05-d20c1bb02c92fce67d8c5803d58938e8e15059ba7018e376c0c1bb5db4e227bc-90e3e922-408e-4b25-a2fa-d42414279eab.jpg)
ТЕТЯНА ЧУЙКО, керівник Лебединського представництва «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс».