До Дня Незалежності України у нашому місті відбулися відкриті змагання з легкої атлетики. Кілька десятків юнаків та дівчаток різного віку зібралося, сьогодні, на учбово-тренувальній базі Лебединської міської ДЮСШ аби позмагатися між собою. Змагання проходило у 7 різних вікових категоріях, а взяти в них участь могли всі охочі. Кращих у кожній віковій категорії було відзначено почесними грамотами.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0218-1024x681.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0226-1024x681.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0238-1024x681.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0235-1024x681.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0254-1024x681.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0257-1024x681.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0288-1024x681.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0303-1024x681.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0292-1-1024x681.jpg)