Нещодавно члени Лебединського осередку «Спортивного клубу інвалідів «Фенікс» взяли участь у байдарковому сплаві річкою Псел за маршрутом Суми – Бишкінь для людей з інвалідністю, а також спортивно оздоровчому зборі у селі Бишкінь.
Стало доброю традицією популяризувати подібні рекреаційні заходи як ефективний спосіб оздоровлення і реабілітації та залучення людей з інвалідністю до регулярних занять оздоровчим спортом. Участь у цьому спортивному заході взяла 21 людина. За маршрутом сплав проходив із ночівлею у наметах на мальовничих берегах сіл Низи, Патріотівка, Бишкінь. Цей нелегкий маршрут люди із особливими потребами гідно здолали. А у Бишкіні на території садиби зеленого туризму «Затишок» відбувалися рекреаційні змагання із посильних видів спорту. Учасники заходу організували культурно-розважальну програму, запалили вогнище, провели цікаву екскурсію селом Бишкінь, а чоловіки зварили кашу та приготували шашлик.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/media-share-0-02-05-f7414567af491d4f1131dfe9532d68abf61e47ae27ae7b6113d58a07ffe3d2b5-6f07e4b7-4e75-4b0d-9237-b86ce70a0fae.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/media-share-0-02-05-624aa130874a60fcb676616b760a4851724f9787dd2d34d07297b9e80e310d43-23fcbd54-b8d9-4e84-83b4-87b8a99a8dcf.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/media-share-0-02-05-f3c1c30e0bf5c7f792f7ca84aa4d33d40ad0ec78cdfdfe3e13941a4c81b9fa23-aba0be23-3708-4c9b-a206-e621676d2144.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/media-share-0-02-05-a9f7482a276ee252d7960b65d3490fc7718ac38cfb92845cfbd925920e82dc7b-ea2a4462-030e-4003-ac7b-9e65d14c1b76.jpg)
Водні процедури та сонячні ранки на пляжі річки Псел додали «феніксівцям» сил, здоров’я та бадьорості, а також залишили чудові враження про спекотне літо.
Низько вклоняємося організатору сплаву – керівнику об’єднання Олександру Грінці. Дякуємо, що нас підтримують місцева влада, волонтери колективу Любов Саєнко та Тамара Мандрико.
За дорученням учасників сплаву Тетяна Чуйко.