Шаховий турнір з нагоди 365-ї річниці рідного міста

За сприяння та підтримки відділу молоді і спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради, товариства ветеранів-афганців «Титан» у кафе Мікс-Клубу з нагоди 365 річниці міста Лебедина 19 серпня 2019 року відбувся регіональний шаховий турнір для вихованців та дорослих. Міста Лохвицю, Липову Долину, Гадяч, Ромни та Лебедин представляли шість команд.

Лебединський центр позашкільної освіти представляли вихованці шахового гуртка під керівництвом Лисянського Володимира Миколайовича. У важкій, наполегливій, безкомпромісній боротьбі здобули високі результати. Золотими призерами турніру стали Водоп’янов Андрій, Зелінський Марк, Грузд Дмитро; срібними – Сурта Данило, Дидишко Євген, Андрєєв Андрій; бронзовими – Щуцький Богдан,  Ведмеденко Артем та Пінчук Тимофій.  Серед дорослих перше місце посіла команда м.Ромни, друге місце – команда м.Гадяча, третє місце – команда м.Лохвиці.

Переможці були нагороджені грошовими призами, медалями, грамотами, солодощами та пам’ятними подарунками.

Висловлюємо слова щирої подяки спонсорам заходу Чалому Валерію Григоровичу, Лук’яненку Сергію Миколайовичу та Марченку Олександру Миколайовичу, які небайдужі до популяризації  шахової гри.

Вітаємо шахістів з черговими перемогами!