Мобільна консультаційна група у складі фахівців юстиції

Мобільна консультаційна група у складі фахівців юстиції Сумщини та місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги відвідали Кролевецький район. Метою візиту було підвищення правової обізнаності населення та допомога у розв’язанні проблем законодавчого характеру.

Складнощі в отриманні професійної правової допомоги спонукали жителів Кролевецького району, зокрема сіл Спаського та Алтинівки, до активного діалогу з правниками. Мешканці цікавились з приводу сплати аліментів, переоформлення житла, порядку отримання спадщини (паю) та оформлення земельної ділянки для підсобного господарства.

Сільським жителям було доведено про строки дії договору оренди земельної ділянки:

  • за загальним правилом не може перевищувати 50 років;
  • для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства, особистого селянського господарства не може бути меншим за 7 років;
  • строк оренди вищезазначених меліорованих земель і на яких проводиться гідротехнічна меліорація – не менше 10 років, а у разі створення індустріального парку на землях державної чи комунальної власності, земельна ділянка надається в оренду на строк не менше 30 років.