Vivat Чемпіонам України з боксу!

15 – 20 жовтня 2018 року у місті Покровськ Донецької області відбувся Чемпіонат України з боксу серед юнаків. Спортсмени з двадцяти двох областей з’їхалися, щоб випробувати свою майстерність на ринзі. У складі збірної команди Сумської області взяли участь у цих змаганнях і учні Лебединської ЗОШ № 6 І – ІІІ ступенів Денис Заплюсвічка, 2005 року народження та Ростислав Прокопович, 2005 року народження, які є вихованцями тренера з боксу В.О. Орєхова. Одержавши перемогу у відбіркових, чвертьфінальних, півфінальних поєдинках наші боксери вийшли у фінал змагань. І ось фінальні бої. У запеклій боротьбі перемогу над бійцем з міста Донецьк у ваговій категорії 40 кілограмів перемогу та золоту медаль отримав Денис Заплюсвічка, посівши почесне І місце та ставши Чемпіоном України з боксу. На жаль, у фінальному двобої Ростислав Прокопович поступився своєму супернику, але виборов срібну медаль та посів почесне ІІ місце, ставши Чемпіоном України з боксу серед юнаків у ваговій категорії 37,5 кілограмів. Вітаємо наших спортсменів з їхньою нелегкою перемогою та з присвоєнням їм почесного звання «Кандидат у майстри спорту»! Бажаємо їм успіху у тренуваннях та великих перемог у ринзі!

Тренерський склад та керівництво спортивної секції з боксу висловлює щиру вдячність всім небайдужим людям, які підтримали наших спортсменів, у цей складний час,  та надали їм матеріальну та моральну підтримку. Особливу вдячність хочеться висловити  нашому міському голові  О.М. Бакликову та директору Лебединської ЗОШ № 6 В.Ю. Верховій.