ІІ Відкритий Всеукраїнський турнір з карате JSKA «BUDOKA CUP»

27 травня у Києві відбувся ІІ Відкритий Всеукраїнський турнір з карате JSKA «BUDOKA CUP». Традиційно, у турнірі беруть участь кращі збірні команди і він є завершальним у змагальному році, підводячи підсумки результативності сезону. У змаганнях спортсмени 7 вікових категорій взяли участь у різних розділах програми (ката – технічні комплекси, куміте – вільний двобій ), а також у командних розділах змагань. Так, в запеклих протистояннях на татамі збірна команда СК «Будо Спорт» під керівництвом тренера Віталія Сахнюка виборола 10 золотих, 11 срібних і 9 бронзових медалей, посівши 2 загальнокомандне місце, поступившись лише господарям турніру з різницею у 2 медалі.

Окремо слід відзначити внесок юних лебединців у загальнокомандний результат. Так, у своїх категоріях золоті медалі вибороли: Ільченко Ганна, Метенко Прохор, Калюжний Владіслав. Срібло вибороли Туркін Дамір та Зацепілін Артур.

Тож, пишаємось результатом наших юних спортсменів і бажаємо нових яскравих перемог!