Міжнародний турнір – Європейський кубок “Czech karate open European cup 2018”

31 березня у одному із найчарівніших міст Європи – Карлових Варах  (Чеська республіка) пройшов міжнародний турнір – Європейський кубок “Czech karate open European cup 2018”. Серед майже 400 учасників команд із Чехії, Словаччини, Німеччини, Польщі, Росії, Великобританії, Угорщини, Україну представляла збірна команда СК “Будо Спорт” під керівництвом тренера Віталія Сахнюка. Протягом всього турніру, на 6 татамі велась запекла боротьба за п’єдестал переможців. Майстерність і технічність спортсменів, воля до перемоги та емоції на татамі поєднались в одне незабутнє яскраве видовище – свято карате європейського рівня.
І на цьому турнірі блискуче виступила наша команда, яка будучи представленою 7 спортсменами виборола 9 медалей у різних розділах змагань! Серед них 1 золото, 5 срібла і 3 бронзи! А особливо слід відмітити те, що левову долю з них вибороли наші юні лебединці. Так, Колесніченко Кіріл виборов одну золоту, та дві срібні медалі. Машин Олександр та Ільченко Ганна вибороли срібло, а Борисенко Анастасія виборола бронзову медаль. Такий блискучий результат виступу підтвердив високий рівень конкурентності наших спортсменів.
Тож, ще раз вітаємо нашу талановиту молодь та бажаємо нових гучних і яскравих перемог!

Інформацію надано відділом молоді і спорту.