Вітаємо наших спортсменів

17 лютого в спортивному комплексі Сумського державного університету гучно пройшов V Відкритий міжрегіональний турнір з карате JSKA ” BUDO SPORT OPEN “. За підсумком загальнокомандного заліку серед 9 команд регіонів області та міст України, перше загальнокомандне місце посіла команда ” Будо Спорт ” під керівництвом тренера Віталія Сахнюка. Друге місце посіла команда “Тора” з Северодонецьку, третє – Сіто Рю м. Київ.
Левову долю медалей в скриньку команди Будо Спорт принесли юні представники Лебедина. Так, золоті медалі в своїх категоріях та розділах змагань вибороли: Філонов Кирил, Меша Анастасія, Колесніченко Кіріл, Стонаєва Анастасія, Фрунт Нікіта. Срібними призерами стали: Філонов Кирил, Литвиненко Антон, Борисенко Анастасія, Курас Дмитро, Ільченко Ганна, Ващенко Вероніка, Харченко Іван, Метенко Прохор. Бронзу здобули: Машин Олександр, Владзієвська Софія, Метенко Анастасія, Кривокоритов Павло, Горяйстов Едуард, Молнар Анастасія, Зацепілін Артур, Кучеренко Анастасія. Додатково слід відзначити виступ наших спортсменів в командному розділі змагань.
Так, “трійки” у складі: Меша Анастасія, Борисенко Анастасія, Владзієвська Софія, та Стонаєва Анастасія, Ільченко Ганна, Метенко Анастасія, вибороли золоті медалі в командних розділах своїх вікових категорій.

18 лютого у м. Ромни відбувся чемпіонат з рукопашного бою.
Призерами стали: Лебеденко Єгор -1м., Фалько Володимир – 1м., Казимерчук Михайло -2м.,  Стричка Антон – 2м, Андрєєв Михайло – 2м., Шило Богдан – 2м., Низовий Іван – 2м., Андрєєв Олександр – 3м.,  Канешев Дмитро – 3м.,  Яковенко Олексій – 3, Шаповал Василь – 3м..
Тож, вітаємо наших юних переможців та призерів і бажаємо нових яскравих звершень!