28 червня 2023 року з метою шанобливого ставлення до головного закону держави, з нагоди державного свята – Дня Конституції України персоналом Сумського районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з працівниками архівного відділу № 3 м. Лебедин Сумської районної державної адміністрації за участю волонтера пробації був проведений захід на тему: «Конституція – Головний Закон держави!»
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/353822699_258368223476386_5180684378620141557_n.jpg)
Учасники заходу оглянули виставку присвячену Дню Конституції. Захід даного формату сприяє розвитку національної свідомості й громадянської активності, любові до держави особливо в умовах воєнного сьогодення.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/353804877_137785685998415_5440029830581906601_n.jpg)