25 січня у рамках проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» у приміщенні Лебединського будинку культури Всеукраїнською громадською організацією «Жіночий консоліум України» та Сумським центром підтримки сімей за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція) проведено заняття з арттерапії за організації та сприяння управління праці та соціального захисту населення виконкому Лебединської міської ради.
Даний проєкт працює з сім’ями переселенців з різних постраждалих від військових дій областей, які тимчасово проживають на території Сумської області. Він передбачає надання гуманітарної допомоги, проведення спільних заходів для сімей з дітьми, психологічної консультації, спрямованої на роз’яснення кризових питань для дорослих і дітей.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-f8ec00b20f7da1c0f20bbdead9e0fa166e2d93ea1ff61d5edcaf28ec8645b25f_783ef45.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-a5342879ceb3133abede3a7c00a3be3b2f9b8c22487054df0070af326d7a4dc0_75b5234a.jpg)
Під час заходу діти разом з мамами отримали емоційну та психологічну насолоду, адже малювання допомагає розслабитися, зняти емоційне навантаження і стрес. Чарівний ефект від арт-терапевтичних методик полягає у тому, що ми самі не помічаємо, як змінюємося зсередини, а потім результат дає про себе знати!
Тож бережімо себе та своїх дітей.
Якнайшвидшої Перемоги нам!