Напередодні проведення 19-ї сесії Лебединської міської ради 26 та 27 серпня відбулися засідання постійних депутатських комісій.
Протягом двох днів депутати міської ради восьмого скликання працювали у постійних профільних комісіях, на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд сесії. На засіданнях обранці заслухали доповіді керівників та представників відповідних підрозділів, обговорили й детально опрацювали проєкти рішень, внесені до порядку денного сесії.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/DSC_0588_thumb.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/DSC_0590_thumb.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/DSC_0594_thumb.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/DSC_0597_thumb.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/DSC_0600_thumb.jpg)