У Лебединському міському краєзнавчому музеї відбулася виставка іграшок ручної роботи місцевої майстрині.
На розсуд гостей виставки, яка проходила під назвою «Дитинства світ», були представлені роботи мешканки Лебедина і багатодітної мами Олени Бондаренко. М’які іграшки, домашній декор, прикраси для волосся ручної роботи – це далеко не повний перелік речей, які може створити майстриня власноруч. Варто зауважити, що експонати виготовлені з різних матеріалів та із застосуванням різної техніки.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0213.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0216.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0219.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0228.jpg)
На заході були присутні представники відділу культури і туризму виконавчого комітету Лебединської міської ради та учні місцевої школи, які привітали Олену Володимирівну з успішним відкриттям експозиції і особисто поспілкувалися з майстринею. Протягом місяця усі бажаючі зможуть відвідати виставку і, за попередньою домовленістю з авторкою робіт, придбати річ, яка найбільше сподобалась.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0211.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0234.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0242.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0237.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0239.jpg)