Протягом декількох місяців 2020 року команда проєкту Представництва Європейського Союзу в Україні “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні” працювала над відбором кращих проєктів шкільних євроклубів. Проєкт “Еко – це супер! Еко – це круто! За ЕКО наше чудове майбутнє!” шкільного євроклубу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 “Mayflower” (координатор Н.М.Логвиненко) виборов перемогу Конкурсу проєктів-2020! (https://euroquiz.org.ua/euroclubs/proj-contest).
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-2bb5e0d4a0e3010e4ac86aa274e777103af7aa83cb2b0b79bfea22f84ad77db2-dd83b96e-f473-42dd-9444-c8c8c98d1335.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-2a62dec390ef36d841f7668b726a0d5e191dc9e59e9e67c81b8c1ece833c10a9-a34240c6-7e0e-4998-8b59-62b67b56fa68.jpg)
Конкурс проєктів євроклубів України проводився у рамках проєкту Представництва Європейського Союзу в Україні “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні”, а також був ініціативою та фінансувався Представництвом Європейського Союзу в Україні.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-0a0fae6999872e2e8745717f5ff488d97224ba7a8cb5d1b60f98ab89b7222abf-5cddeb60-ba3b-463e-8a2c-331dc0bdd370.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-4fa51bf92f13ad122f098cd8a4233e6e7b5a5b30a127467857081615f3557353-cedb6f27-a49b-4821-b14b-21d21c61443d.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-6fae0b5ba36de54054d68ef12966838d2217bc6b27d028e0b8561bd46ed5b93f-1645e3fa-5aa7-4126-842b-df2fbbcb5e6a.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-7bb7cdb249209ebd60c0d47731abd22928e3119783b95fac02f78fa780bf5d44-e5e1ddb1-4368-48a5-9f6e-11aa101ca8b6.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-688afb35639e2843c4bbc9aa305599edc0a76073c38c0f302e7c7235cd8cff40-52027ddb-b1a6-403e-a2bc-e351b15e0448.jpg)
Євроклубівці міста Лебедина, реалізовуючи власний проєкт, стали активними учасниками заходів, до яких запрошували євроклуби інших міст, проводили еко-акції, еко-вікторини, озеленення класних кімнат, виготовляли еко-торби, проводили еко-заходи просвітницького напрямку з метою інформування школярів про переваги використання екологічно чистої продукції, особливу увагу приділяли сортуванню сміття та збереженню навколишнього середовища.
23-24 листопада 2020 року в онлайн-форматі відбулася щорічна зустріч учасників мереж ЄС. Підведені підсумки цього року, будувалися плани на наступний. Наше місто та Лебединську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 представив шкільний євроклуб “Mayflower”.
3 грудня учасники разом з координатором підсумували роботу шкільного євроклубу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 “Mayflower” у 2020 році, отримавши подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні: футболки, кепки, бандани, прапори країн ЄС, літературу та інше обладнання для заходів. Також євроклубівцям були надіслані подарунки: флешки, еко-торбинки, канцелярське обладнання.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-abc7ee2acf82e2ac07c5d003154ffdc771f90737f8226be34f2caa521be16158-ebdada6d-4ec5-448a-a562-a4710fd4d16c.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-aea5e51e1d749a5fdc99018c00cd6d76274b9b0c1a69e9e378fb1598b9a6bf22-bd468153-1940-4b5e-8406-6de88222d32a.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-b536419a956f5ebb849489dc170520cfc277345d61031540a2eaef556191c264-e352e0a5-1129-4fe7-ab73-1fec2dae03cf.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-dad9c758c666992262fe54b1b8eea004eb3e99e7cc7ad05b6356f66ea57c7a40-43a51108-931f-4b42-8e01-1be2bfb37e94.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-e2e645936f27cb8c2c24c1dbc1817af534d9c950c3dc3d0cc14a1582b3ae0deb-a4e02cd7-3e2a-49af-b57a-3a4251d50d0e.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-ebf7edaceb5d04fb7bc158de8d0c100850ac49848eb4ddeac8d0d7c4a9405b79-0256b297-ebd4-47b7-8e82-3bdc229cbba9.jpg)
Тож, діти нагороджені, мають відповідне забезпечення і тепер лише можна побажати євроклубівцям ефективної роботи у 2021 році! Євроклубівці дякують Представництву ЄС в Україні за підтримку та турботу! І прямують разом з ЄС!