21 березня, з 05-30 до 08-30 ранку на продовольчому ринку будуть проводитись роботи з дезінфекції території ринку. Робота на продовольчому ринку буде відновлена по завершенню цих робіт. Просимо Вас утриматись від відвідування продовольчого ринку з 05-30 до 08-30 ранку. Приносимо вибачення за тимчасові незручності, але ми турбуємось про Вашу безпеку.
Шановні жителі міста, підприємці, які працюють на продовольчому ринку!
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/zvernit_uvagu.jpg)