Сьогодні КП «Комбінат благоустрою виконавчого комітету Лебединської міської ради» на вул. Кобижча проводяться роботи щодо планування узбіч, укосів, насипів з прибиранням невеликих зсувів та обвалів. Приємно, коли і жителі долучаються до таких робіт і здійснюють планування ґрунтів біля своїх домогосподарств. Тільки разом ми зможемо зробити наше місто затишним і красивим!
Проводяться роботи щодо планування узбіч
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_1187.jpg)