Сьогодні зранку начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Губська відвідала Лебединське медичне училище ім. проф. М.І.Сітенка та Лебединський педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка, щоб зустрітися із студентами-волонтерами цих навчальних закладів. Валентина Олександрівна привітала студентів з Міжнародним днем волонтерів, побажала їм міцного здоров’я, сил і наснаги, подякувала за допомогу, яку вони завжди надають всім, хто того потребує, а також передала солодкі подарунки від міського голови та управління праці та соціального захисту населення.
Привітали студентів-волонтерів з нагоди свята
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/big-c9d5b-world-peace-in-our-hands-wallpapers-1920x1200.jpg)