05 квітня у зв’язку з тим, що вийшов з ладу насосний агрегат та силовий кабель у мікрорайоні “Черемшуки” тимчасово (орієнтовно до 16:00) припинено водопостачання у цьому мікрорайоні. А також у зв’язку із поривом міського водогону біля будинку № 63 по вулиці Тараса Шевченка, частково припинено водопостачання вулиці Тараса Шевченка. Наразі аварійною бригадою КП “Водоканал” проводяться ремонтні роботи, по закінченню яких водопостачання споживачів буде відновлено.
Аварійна “Водоканалу” повідомляє
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/05/davleniya-vody-e1495523015914.jpg)