5 вересня 2023 року з метою отримання психологічної допомоги та консультацій з питань протидії гендерно зумовленому насильству начальником Сумського районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Анатолієм Глухом за сприяння громадського об’єднання «Пролісок» було організовано зустріч суб’єктів пробації з психологом гуманітарної місії Юлією Лесик та з консультантом з протидії гендерно зумовленому насильству Владиславом Крят.
Суб’єктам пробації була надана інформація щодо отримання різного роду допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також були надані психологічні консультації суб’єктам пробації, які цього потребували.
Захід даного формату сприяє зняттю емоційної напруги, вчить стресостійкості та формуванню навичок виходу з кризових ситуацій.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371908031_1087222772256857_3023492718864557086_n.jpg)