Наразі у зв’язку із поривом на міському водогоні на перехресті вулиць Михайлівської (колишня Першогвардійська) та провулку Зільберника, з 09:00 до закінчення ремонтних робіт буде перекрито водопостачання вулиць Михайлівської, Петропавлівської, Садової, Івана Мазепи (колишня Ватутіна0, Партизанів України (колишня Партизанська). Як тільки ремонтні роботи закінчаться, водопостачання буде відновлено.
Аварійна “Водоканалу” повідомляє
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/otkljuchenie-vody-1024.jpg)