4 лютого на запрошення адміністрації Михайлівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів головним спеціалістом служби у справах дітей виконавчого комітету Лебединської міської ради Тетяною Телевною спільно із начальником Сумського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Анатолієм Глухом взято участь в учнівсько-батьківських зборах щодо профілактики правопорушень в учнівському середовищі.
В ході зборів були обговорені проблемні питання, що виникають у процесі виховання дітей, у взаємовідносинах між однолітками та поведінкою дітей в соціумі. Батьків було ознайомлено з причинами, які сприяють вчиненню злочинів та правопорушень з боку неповнолітніх та відповідальності неповнолітніх та їх батьків.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-02-05-4c194373083de2975f8252ec7269f1dd7767875e3005b961601c9b42a2baf6e0_9912993f.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-02-05-8239083769ac2759a4ea2e04f7e984437c47c35651e956fd259253cf857ad681_2d7bf6f0.jpg)
Наприкінці зустрічі батькам порадили бути авторитетом для своєї дитини, цікавитись її життям, знати коло спілкування – все це допоможе запобігти вчинення можливих злочинів та правопорушень.