Комунальний заклад «Добробут громади» провів ряд заходів з благоустрою на старостинських округах.
Працівники «Добробуту громади» ліквідовували наслідки негоди, яка панувала напередодні. Від сильного пориву вітру на проїжджу частину траси Лебедин-Михайлівка впало дерево, паралізувавши рух автотранспорту на даній ділянці дороги. Робітники оперативно ліквідували перешкоду, відновивши безперешкодний рух транспорту.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/зображення_viber_2021-07-21_16-28-58-909_thumb.jpg)
У Кам’яному співробітник комунального закладу провів роботи з благоустрою. Тут відремонтовано більше 30 метрів огорожі біля місцевого будинку культури, полагоджено дах та викошено траву.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/зображення_viber_2021-07-21_16-28-56-266_thumb.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/зображення_viber_2021-07-21_16-28-56-583_thumb.jpg)
У селі Межиріч працівник «Добробуту громади» спилював дерева, пошкоджені внаслідок негоди та викошував траву біля місцевої церкви, Меморіалу Слави тощо.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/зображення_viber_2021-07-21_16-28-50-418_thumb.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/зображення_viber_2021-07-21_16-28-53-716_thumb.jpg)