Українці відроджують та свято бережуть свої національні традиції. Одним із найурочистіших для кожного християнина святом, яке приносить багато радості і душевної теплоти є Великдень. Це дійсно Великий День, який прославляє Воскресіння Ісуса Христа. Він знаменує собою любов до життя, перемогу над смертю і надію на вічне існування.
Це свято має свої традиції, які встановлювалися поступово протягом багатьох століть. Так як Великдень – найяскравіша ознака усього живого і оновленого, то головними символами цього дня вважаються Життя (паски і розфарбовані яйця), Вода і Благодатний Вогонь.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178483152_624739888925771_2922095217078168726_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178687376_132073162268473_6794188782407816227_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178446515_500786237775083_8111107339101624158_n.jpg)
Тож до 5 травня 2021 року з нагоди свята Христового Воскресіння Лебединський міський будинок культури пропонує переглянути фотовиставку світлин Великодного свята. Нехай це величне свято наповнить серця людей світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/179284625_2955497451441622_364707885535240953_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/179029992_186611789854204_2234318458051076679_n.jpg)