23-26 квітня у Лебединському міському будинку культури відбулася фото експозиція «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…» присвячена 35-ій річниці дня пам’яті Чорнобильської трагедії.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/177834122_1114791208932510_6210463972574838653_n.jpg)
З кожним роком все далі відходять у минуле події, пов’язані з аварією на Чорнобильській АЕС, – найбільшою у світі техногенною та екологічною катастрофою. Утім, до цієї теми ще неодноразово будуть звертатися політики, вчені, медики… А для чисельної армії переселенців і власне самих ліквідаторів Чорнобиль назавжди залишатиметься незагоєною раною.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/177866370_487182395812032_2589536923920148117_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178055018_1800247273487442_8075733200527759586_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178625202_288395199406246_2792241133812152558_n.jpg)