6 травня відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Під час роботи комісії були розглянуті питання стосовно додаткового фінансування незахищених витрат місцевого бюджету у період карантинних заходів по запобіганню поширення гострої респіратоної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території Лебединської міської ради та стосовно зняття обмежень у роботі ПО «Лебединський ринок».
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/Протокол-№13_page-0001-786x1024.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/Протокол-№13_page-0002-802x1024.jpg)