Дорогі лебединці та гості нашого міста!

Дозвольте від щирого серця привітати вас з Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покровою Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, вони символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію і особливо шануються українцями.

День захисника України уособлює в собі військову доблесть, героїзм, мужність наших захисників, які і сьогодні, на жаль, боронять наш спокій. Це свято для тих, хто у будь-який момент готовий полишити тепло власних домівок та стати на захист найголовнішого – своєї сім’ї та Батьківщини. 

Це свято нескорених, бо незважаючи на усі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному із ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

Шана пам’яті загиблих героїв. Вони завжди залишатимуться прикладом жертовності та любові до України. Щирі співчуття родинам полеглих воїнів, їх подвиг недаремний та закарбований у пам’яті нащадків!

У такий величний день бажаю усім мирного неба, міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили. Нехай Пресвята Богородиця захистить Україну та українців і подарує мир та спокій нашій землі!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою, міський голова Олександр Бакликов.