Уславлені жінки Лебедина – 2019

10 травня відбулася урочиста церемонія нагородження жінок міста «Уславлені жінки Лебедина – 2019». Захід відбувся завдяки тісній співпраці міської влади, громадської організації “Лебединська міська спілка жінок” та Благодійного фонду Івана Лозового.

За ініціативи «Лебединської міської спілки жінок» (керівник Ніна Гончарова) у різних номінаціях були визначені ті, хто своєю щоденною працею, активною життєвою позицією роблять вагомий вклад у розвиток нашого міста.

Номінація: «Дар материнства»

За вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей у цій номінації нагороджені:

Корнієнко Олена Василівна – мати п’ятьох дітей, Указом Президента України від 06.03.2015 року №134 присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»

Мальченко Ганна Василівна – мати вісьмох дітей, Указом Президента України від 12.05.2012 року №313 присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»

Приходько Тетяна Олексіївна – мати вісьмох дітей, Указом Президента України від 11.12.2006 року №1063 присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»

Мольчиц Таїсія Іванівна – мати шістьох дітей

Удовиченко Віра Петрівна – мати десятьох дітей

Удовиченко Оксана Вікторівна – мати п’ятьох дітей

Овчаренко Любов Іванівна – мати дев’ятьох дітей

Номінація: «Земні янголи»

Абрамова Людмила Борисівна – старша медична сестра Лебединського психоневрологічного інтернату

Зелена Тетяна Михайлівна – завідувачка дитячим відділенням Лебединської центральної лікарні, лікар -педіатр вищої категорії

Трикалюк Ірина Анатоліївна – старша медична сестра вищої категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лебединської центральної лікарні

Біла Галина Іванівна – дитячий лікар – стоматолог вищої категорії Лебединської центральної лікарні

Смірнова Лариса Петрівна – завідувач клініко-діагностичної лабораторії Лебединської ЦРЛ

Номінація: «Бальзам душі служити добрим справам»

Коваленко Світлана Леонідівна – викладач вищої категорії, соціальний педагог КЗ СОР «Лебединського педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка, керівник волонтерського загону «Іскорка тепла»

Пухно Світлана Михайлівна – заступник директора з виховної роботи Лебединського медичного училища ім.проф.М.І.Сітенка

Кірєєва Олена Василівна – заступник міського голови

Степанкова Ганна Василівна –жінка-підприємець, волонтер, висококваліфікований менеджер.

Дементеєнко Алла Миколаївна – працює в ТОВ «Лебединський хлібозавод» 33 роки на посаді заступника керівника, активно бере участь у суспільно-політичному житті міста

Номінація: «Втілення ніжності і звитяги»

Маригіна Оксана Василівна – заступник начальника сектору превенції Лебединського відділення поліції головного управління Національної поліції в Сумській області, майор поліції

Шкелебей Тетяна Миколаївна – учасник бойових дій АТО, інвалід ІІІ групи, закінчила ВПУ лісового господарства, отримала професію повар.

Номінація: «Серце віддаю дітям»

Микитенко Лідія Василівна – вчитель початкових класів Лебединської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  №4.

Бубун Олександра Володимирівна – інструктор з фізичного виховання Лебединського дошкільного закладу (ясла-садок) «Чайка»

Хоруженко Алла Вікторівна – у 1993 році розпочала свою трудову діяльність у Лебединській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті: спочатку –на посаді бібліотекаря, з 2004 року – на посаді вихователя а з 2011 р. на посаді практичного психолога

Магаляс Ольга Миколаївна – заступник директора з виховної роботи Лебединського педагогічного коледжу ім.А.С.Макаренка.

Ткаченко Ірина Олександрівна – заступник директора з навчально – виховної роботи ВПУ лісового господарства.

Смолова Жанна Василівна – заступник директора з навчальної роботи Лебединського медичного училища ім. проф.М.І.Сітенка

Номінація: «Жінка в бізнесі»

Манчуковська Людмила Миколаївна – жінка-підприємець з 1996 року.

Корнієнко Алла  Вікторівна – жінка – підприємець з активною життєвою позицією, толерантна, привітна, завжди приходить на допомогу Лебединській міській спілці жінок.

Багатиренко Ярина Петрівна – заступник директора ТОВ «КРУК», протягом 10 років працює на підприємстві

Бойченко Лідія Миколаївна – жінка-підприємець, надає допомогу у проведенні різноманітних заходів у місті серед дітей, жінок та молоді.

Номінація: «Крила громади»

Логвиненко Наталія  Миколаївна – вчитель  Лебединської загальноосвітньої школи №1

Стеблянко Оксана Михайлівна – приватний підприємець, для жителів с.Куданівка ця жінка справжня мати – усі житейські проблеми свого округу активно вирішує разом з міською радою

Древаль Оксана Анатоліївна – лауреат ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015», з 2016 року працює на посаді секретаря Лебединської міської ради

Номінація: «Жінка – громадська діячка»

Рева Людмила Василівна – голова громадської ради при Лебединській районній державній адміністрації, член громадської ради при виконавчому комітеті Лебединської міської ради

Чуйко Тетяна Миколаївна – керівник представництва на Лебединщині громадської організації спортивний клуб інвалідів «Фенікс»

Ященко Олена Миколаївна – голова міського жіночого клубу «Горлиця», колишній юнкор міськрайонки, вихователька обласного дитячого багатопрофільного санаторію

Номінація: «Важливі і почесні»

Хвіст Алла Олександрівна – соц.працівник Лебединського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг),

Лавриненко Любов Федорівна – завгосп Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Чечуліна Світлана Миколаївна – техпрацівник  Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату

Машина Ольга Миколаївна – з 2005 року працювала слюсарем механоскладальних робіт дочірнього підприємства «Лебединський моторобудівний завод», наразі працює підсобним робітником

Гримайло Юлія Юріївна – провідний економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності філії  «Дорбудсервіс» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор»

Падалка Наталія Петрівна – майстер-кондитер, очолює колектив кондитерів, які виготовляють більше сорока найменувань кондитерських виробів

Шинкар Тамара Олексіївна – фінансист ТОВ «Укртранспневматика», вмілий та відповідальний працівник

Бережна Тетяна Олександрівна – майстер пошивочного цеху Лебединської  швейної  фабрики

Номінація: «Професіонал своєї справи»

Губська Валентина Олександрівна – начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому Лебединської міської ради

Бойко Людмила Андріївна – начальник відділу активної підтримки безробітних Лебединської міськрайонної фцілії  Сумського обласного центру зайнятості.

Коломієць Людмила Григорівна –  аступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління Лебединської міської ради.

Звягіна Тетяна Володимирівна – головний державний ревізор – інспектор відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб Охтирського управління Головного Управління Державної Фіскальної Служби у Сумській області

Бундюк Світлана Вікторівна – заступник начальника Білопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області

Селезньова Надія Борисівна – начальник Лебединського управління державної казначейської служби України Сумської області

Номінація: «Талант – це іскра Божа»

Зелінська Ірина Іванівна ЦПО – керівник гуртків туристсько-краєзнавчого напряму Лебединського центру позашкільної творчості

Циханська Світлана Юріївна – спеціаліст відділу культури і туризму виконавчого комітету Лебединської міської ради.

Кулішенко Марія Петрівна – колишній викладач Лебединського педагогічного училища, відмінник Народної освіти

Волкова Наталія Едуардівна – викладач по класу фортепіано Лебединської школи мистецтв

Номінація: «Жінка у владі»

Зікєєва Ольга Віталіївна – перший заступник міського голови