Змагання з лижного спорту серед школярів міста

26 лютого на стадіоні ДЮСШ, саме напередодні обласних змагань, відбулися змагання з лижних перегонів серед учнів закладів загальної середньої освіти в залік ХХVІІ міських спортивних ігор школярів. У змаганнях взяли участь команди шести загальноосвітніх шкіл міста. Хлопці та дівчата змагалися у двох вікових категоріях. У категорії «дівчата молодші» перемогу отримала учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Курлейко Анна, на другому місці учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Волинська Анастасія, третє місце у Бурлюк Катерини з команди СШ І-ІІІ ст. №7. У категорії «юнаки молодші» призові місця вибороли Батютенко Серафим (І місце, ЗОШ І-ІІІ ст. №6), Іващенко Владислав (ІІ місце, ЗОШ І-ІІІ ст. №5), Кирилюк Руслан (ІІІ місце, ЗОШ І-ІІІ ст. №3).

Серед старших дівчат першою стала Лойченко Марина, учениця СШ №7, друге місце у Сагдієвої Єлизавети, учениці ЗОШ №3. Серед старших юнаків місця визначилися наступним чином: Бондарь Олександр (загальноосвітня школа №6) зайняв перше місце, на другому – Бабков Олексій – учень ЗОШ №1, «бронза» у Семенова Ярослава, учня загальноосвітньої школи №1. У командному заліку першими стали лижники загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №6, на другому місці – команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, на третьому – команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Учні-переможці та команди-переможці нагороджені грамотами відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради.