Крок до зірок

21 жовтня 2018 року у м. Харків у спорткомплексі «Планета»  відбувся благодійний відкритий Всеукраїнський фестиваль зі спортивно-бального танцю «Крок до зірок. Перший крок». Місто Лебедин представляли вихованці хореографічного колективу «Royal Dance» центру позашкільної освіти під керівництвом Івана Лисенка.

Змагання оцінювали незалежні судді з різних регіонів України та тренери учасників конкурсу. За результатами участі у фестивалі, пара Кіхтенко Дмитро – Магуріна  Ванесса у трьох категоріях латиноамериканської програми посіли три  перших місця та одне 2  місце. Пара Фесенко Єгор – Цибізова  Єлизавета у категорії «Ювенали 2» зайняли 1 місце, а у категорії «Юніори 1 Н» –  2 місце.

Переможці були відзначені медалями, кубками та солодкими подарунками. Бажаємо юним танцюристам подальших успіхів та нових перемог!