VI Кубок України з карате JSKA “Кубок Співдружності” 2017

11 листопада Київ приймав VI Кубок України з карате JSKA “Кубок Співдружності” 2017, який зібрав кращих спортсменів клубів з різних регіонів нашої країни у вікових категоріях від 6 до 20 років.

Після запеклої боротьби на татамі загальнокомандну перемогу святкувала збірна команда СК “Будо Спорт” під керівництвом тренера Віталія Сахнюка, яка за кількістю медалей випередила господарів турніру, а також інші збірні команди. Так, в скарбничці нашої команди 12 золотих, 8 срібних, та 7 бронзових медалей. Зокрема, свій внесок зробили юні лебединці. Золото вибороли: Литвиненко Антон, Колесніченко Кіріл, Стонаєва Анастасія, Ільченко Ганна,. Срібло у  Меші Анастасії, Кривокоритова Павла, Борисенко Анастасії, Деревянченко Романа та Метенко Прохора. Бронзу здобули: Машин Олександр, Владзієвська Софія, Безкоровайна Влада. Дедалі приємніше, що окрім індивідуальних категорій, тріо дівчат – Ільченко Ганна, Метенко Анастасія та Стонаєва Анастасія вибороли золоті медалі ще й в командному розділі змагань.

Тож, вітаємо наших юних переможців та призерів і бажаємо нових яскравих перемог!