8 червня у зв’язку із поривом на міському водогоні за адресою вул. Тараса Шевченка, 32 А, перекрито водопостачання будинків № 23, № 25, № 32 А, № 36 по вул. Тараса Шевченка, а також ДНЗ “Калинка”. Наразі аварійна бригада КП “Водоканал” проводить ремонтні роботи, які планується закінчити у найкоротший термін. КП “Водоканал” просить вибачення у споживачів та сподівається на порозуміння.
Аварійна Водоканалу повідомляє
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/05/davleniya-vody-e1495523015914.jpg)