V Відкритий міжрегіональний турнір з карате ESKF

Днями спортсмени спортивного клубу “Будо Спорт” під керівництвом тренера Віталія Сахнюка  повернулись з V Відкритого міжрегіонального турніру з карате ESKF, який за багаторічною традицією проходив у м. Київ.

Вже традиційно цей турнір збирає спортсменів від початківців до кращих у своїй справі, віком від 5 до 20 років і завершує змагальний сезон напередодні міжсезоння, яке є підготовчим періодом до міжнародних змагань. Фініш видався насправді чемпіонським. Підсумовуючи виступ у всіх категоріях, наші спортсмени вибороли 20 медалей різного гатунку. Так, юні лебединці в своїх категоріях вибороли: золото – Литвиненко Антон, Романенко Дмитро, Стонаєва Анастасія. Срібло вибороли Туркін Дамір та Деверянченко Роман, а бронзу – Крижановський Деніс. Окремо слід відзначити спортсменів які вибороли одразу по 2 нагороди золота і срібла в різних категоріях – Меша Анастасія, Борисенко Анастасія, Прохор Мітенко, Зацепілін Артур та Безкоровайна Влада.
Пишаємось нашими юними спортсменами та бажаємо нових яскравих перемог!