Школярі змагалися у лижних гонках

3 лютого відбулися змагання з лижних гонок серед учнів загальноосвітніх шкіл, які були перенесені з 27 січня у зв’язку з погодніми умовами. На дистанцію вийшло 43 спортсмени за чотирма віковими групами: молодші і старші дівчата змагалися на дистанції 400 м, а молодші і старші юнаки – на дистанції 800 м.

В особистому заліку серед молодших дівчат I місце виборола Сосноковська Діана (ЗОШ № 1), II місце – Демчук Інга (СШ № 7), III місце – Ярошенко Катерина (ЗОШ №3). Серед старших дівчат I місце – Гиленко Яна (ЗОШ № 1), II місце – Костенко Вікторія (ЗОШ № 3) і III місце – Гримайло Юлія (ЗОШ № 4).

Серед молодших юнаків І місце виборов Іващенко Владислав (ЗОШ № 5), ІІ місце – Шульга Ілля (ЗОШ № 5), ІІІ місце – Михтієв Руслан (ЗОШ № 3).

Серед старших юнаків: І місце – Фесенко Олексій (ЗОШ № 5), ІІ місце – Рожевецький Кирил (ЗОШ № 6), ІІІ місце – Дунда Владислав (ЗОШ № 3).

У загальному заліку серед загальноосвітніх шкіл переможцями стали: І місце – ЗОШ № 1, ІІ – ІІІ місце – ЗОШ № 3, ЗОШ № 5.