З метою поєднання теорії і практики соціально-культурної, культурно-дозвіллєвої діяльності та народної художньої творчості на базі міського центру культури і дозвілля минулого тижня було проведено семінар-нараду з працівниками закладів культури міста. З вступним словом виступила в.о. начальника відділу культури і туризму Ірина Желєзна, яка підкреслила важливість підготовки і здачі річних статистичних звітів підвідомчими закладами, проаналізувала роботу закладів культури у 2016 році та подякувала присутнім за забезпечення високого професійного рівня в галузі. Захід проходив у інтерактивному форматі, що дозволило кожному учаснику висловити власну думку стосовно питань, які були включені до програми наради. Про завдання і проблеми розвитку клубного аматорства розповів директор МЦКД Станіслав Фоменко. Провідний методист Валентина Закаблучна провела практичне заняття з питання «Планування та організація діяльності закладів культури. Ведення облікової документації». Особливий інтерес присутніх викликав виступ директора художнього музею ім.Б.К.Руднєва Андрія Гєльмінтінова про проектну діяльність музею по залученню грантів у сфері культури. Практичною складовою семінару був відкритий діалог про важливість збереження і розвитку різдвяних традицій нашого краю та України, підвищення духовно-культурного рівня населення, посилення ролі народної творчості, літератури, мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління та суспільства загалом. Під час круглого столу завідувачі Кобіжчанським та Куданівським клубами Віктор Панченко та Катерина Венжега, методист МЦКД Костянтин Демиденко, завідувачі бібліотеками №1 та №2 Світлана Дворницька і Тетяна Харюшина активно включились в обговорення запропонованих на розгляд питань та мали можливість поділитись власним досвідом з питання популяризації різдвяних традицій нашого краю. Працівниками методичного кабінету МЦКД було розповсюджено методичну розробку «З джерел лебединого краю. За матеріалами фольклорних досліджень (колядки надані жителькою с.Куданівка Марією Безвершенко)».
У ході наради директором ДШМ Олександром Ковальчуком було запропоновано присутнім розглянути можливість допомоги воїнам, які відважно захищають наш край від наступу зі сторони країни агресора.
Невимушена атмосфера, в якій проходило навчання, свідчила про те, що всі присутні отримали не лише теоретичні та практичні знання, а й масу позитивних емоцій від проведеного заходу.
Матеріали надано Лебединським МЦКД.