Чергова перемога лебединських футболістів

Чергову перемогу в чемпіонаті Сумської області з футболу у 2015 році здобули 20 червня ц.р. футболісти з ФК «Лебединець». Цього разу вони обіграли на власному полі роменський ФК «Рогинці».

Перший м’яч побував у сітці гостей вже на перших хвилинах. Автор голу – Ярослав Білодід.  Після цього і до самого кінця матчу лебединці мали незаперечну перевагу. Єдине, на що спромоглися гості – це гол наприкінці першого тайму.

У другому таймі лебединці значно активізувалися, моментів для взяття воріт було дуже багато, але реалізувати вдалося лише один – гол Дениса Калюжного. В підсумку 2:1 на користь ФК «Лебединець».

Після цієї гри, на наших футболістів чекає невеликий відпочинок. Запланована на 27 червня ц.р. гра проти конотопської команди «Локомотив» переноситься на пізніший час.