Інвестору

ЗВЕРНЕННЯ ДО ІНВЕСТОРІВ

Лебедин – затишне маленьке містечко, яке з усіх боків оточують ліси. Великі підприємства, які давали змогу розвиватися йому у 60-70-х роках, були приватизовані і практично знищені. Значна частина жителів міста залишилась без роботи і була вимушена зайнятися дрібною торгівлею.

У 2015 році до міської влади прийшла команда, яка поставила перед собою мету – зробити місто зручним для його мешканців і привабливим для тих,  хто займається бізнесом.

На даний час міська влада та громада працюють над створенням Стратегічного плану розвитку міста.

Лебедин має гарне географічне положення – знаходиться всього лише за 49 км від міста Суми, у місті знаходиться залізнична станція.

 На території міста є вільні землі – це основне, що може стати корисним для інвесторів. Є значна кількість робочої сили.

Крім того, у межах Лебедина є величезні запаси сировини – дерево, лісові дари (гриби, ягоди), переробка яких на місці, а не за умови транспортування, буде значно дешевшою.

Є ще одна галузь, якою поки що ніхто не займається, це – туризм. У межах міста Лебедина є багато цікавих природних куточків, які вже сьогодні відвідують не тільки українці, а й представники багатьох європейських країн. Разом з тим у цих місцях відсутня інфраструктура – автостоянки, кав’ярні, магазини, готелі.

Одним словом, будь-яка людина, яка займається бізнесом, може знайти в Лебедині для себе багато цікавих можливостей та нових перспектив для розвитку і отримання прибутку.

Зі своєї сторони міська влада, у межах своїх можливостей і повноважень, обіцяє створити всі необхідні умови для роботи.

Щиро будемо раді бачити Вас в Лебедині, гарантуємо підтримку і супровід кожного інвестиційного проекту, разом будемо працювати для досягнення успіху!

Ел. пошта  ekonomika_lbd@ukr.net

Тел. 2-14-38