Міські голови м. Лебедина з початку ХІХ ст.


ГРАДСЬКІ І МІСЬКІ ГОЛОВИ ЛЕБЕДИНА

0253

1803 – міський голова Микола Іващенко.
1819 – міський голова Фіногенов.
1827 – міський голова Золотарьов.
1832 – міський голова Андріан Єрмоленко.
1851 – міський голова Василь Слиньков (купець).
1859 – міський голова Гільченко (купець) головував і у 70-і роки.
1881 – міський голова Іван Юхимович Снєсарев (купець).
1900 – міський голова Іван Осипович Березов (купець).
1900 – міський голова Андрій Іванович Харченко.
1907-1917 – міський голова Микола Олексійович Кононенко (купець).
1917 – голова міськради Микола Несторович Демченко.
1918 – голова міськради Дмитро Несторович Бур’ян.
06.07.1920 – міський голова Микола Євграфович Щокін-Кротов.
1920-1932 – голова міськради Петро Григорович Попов.
1929 – голова міськради М.І. Козаченко.
1930-1931 – голова міськради Архип Максимович Ткаченко.
1932 – голова міськради Никифор Миколайович Руденко.
1933-1934 – голова міськради Віктор Миколайович Чернявський.
1935-1937 – голова міськради Сметана.
1.061937-1.07.1938 – голова міськвиконкому Терентій Гнатович Стеценко.
1.07.1938-1939 – голова міськвиконком Кость Григорович Гладкий.
1940-1941 – голова міськради Кіндрат Григорович Карпов.
09.11.1941-28.10.1942 – бургомістр міста і району Панас Артемович Русинов.
28.10.1942-18.08.1943 – бургомістр міста і району Василь Михайлович Міняйло.
20.08.1943-1.12.1943 – голова міськради Яків Степанович Білаш.
01.07.1944-1946 – голова міськвиконком Кость Григорович Гладкий.
1946-1.10.1952 – голова міськради Андрій Павлович Поліщук.
01.10.1952-18.03.1961 – голова міськради Іван Андрійович Карпов.
18.03.1961-16.03.1963  – голова міськради Павло Петрович Кривошей.
16.03.1963-22.06.1971 – голова міськради Василь Прокопович Устенко.
22.06.1971-3.05.1974 – голова міськради Петро Сергійович Старовойт.
03.05.1974-5.03.1985 – голова міськвиконкому Іван Йосипович Федорченко.
05.03.1985-01.11.1989 – голова міськвиконкому Іван Макарович Могильний.
11.1989-13.09.1990 – голова міськвиконкому Аркадій Андрійович Гарбуз.
13.09.1990-26.06.1994 – голова міськвиконкому Володимир Іванович Тересов.
26.06.1994-29.03.1998 – міський голова Анатолій Васильович Удод.
29.03.1998-16.04.2002 – міський голова Анатолій Миколайович Малиш.
16.04.2002-26.03.2006 – міський голова Олександр Дмитрович Лубенський.
26.03.2006 – 05.11.2015 – міський голова Анатолій Григорович Троян.
З 05.11.2015 – міський голова Олександр Миколайович Бакликов.

Digital StillCamera
ТРОЯН
Анатолій Григорович
(міський голова з 26.03.2006 – 04.11.2015 р.)


Народився 24 серпня 1962 року в село Межирич Лебединського району Сумської області

Освіта: вища, у 1991 році закінчив Глухівський педагогічний інститут, кваліфікація – загально-технічні дисципліни і праця. У 2009 році закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кваліфікація – державне управління

Професійний шлях:
З 1985 р. по 1987 р. – майстер виробничого навчання у Лебединському СПТУ-34.
З 1987 р. по 1989 р. – звільнений секретар комсомольської організації Лебединського СПТУ – 34.
З 1989 р. по 2000 р. – старший майстер Лебединського ПТУ-34.
З січня по 13 квітня 2000 р. – виконуючий обов’язки директора Лебединського вищого професійного училища лісового господарства.
З 14 квітня 2000 р. по 17 квітня 2006 р. – директор Лебединського вищого професійного училища лісового господарства.
З 18 квітня 2006 р. – Лебединський міський голова Сумської області.
31 жовтня 2010 р. – переобраний на посаду Лебединського міського голови.

 

0342

 ЛУБЕНСЬКИЙ
Олександр Дмитрович
(міський голова з 16.04.2002р. по 26.03.2006 р.)


Народився 28 квітня 1949 року в місті Лебедині Сумської області.

Освіта: вища, у 1971 році закінчив Харківський інститут інженерів комунального будівництва за спеціальністю «Інженер – будівельник»

Професійний шлях:
З 1971 р. по 1972 р. – служба у Збройних Силах Радянської Армії.
З 1972 р.  по 1978 р. – працівником лебединської міжгосподарської організації.
З 1978 р. по 1980 р. – головний інженер відділу капітального будівництва управління сільського господарства.
З 1980 р. по 1985 р. – інструктор промислово-транспортного відділу лебединського райкому партії.
З 1985 р. по 1991  р. – завідувач організаційного відділу Лебединського районного комітету Комуністичної партії України.
З 1991 р. по 1998 р. – головний інженер відділу капітального будівництва Лебединського моторобудівного заводу ВАТ «Мотор Січ».
З 1998 р. по 2002 р. – перший заступник міського голови м. Лебедина..
В квітні 2002 р. обраний міським головою міста Лебедина, обов’язки якого виконував до квітня 2006 року.
З 2006 року – перебуває на пенсії.

0341

 МАЛИШ
Анатолій Миколайович
(міський голова з 29.03.1998 р. по 16.04.2002 р.)

Народився 15 квітня 1956 року в місті Запоріжжя.

Освіта: вища, у 1983 році закінчив Запорізький машинобудівний інститут ім. Чубаря.

Професійний шлях:
З 1974 по 1976 р. проходив службу у прикордонних військах Закавказького прикордонного округу.
З 1976 р. по 1989 р. – працював на головному підприємстві Запорізького виробничого об’єднання «Моторобудівник» (пройшов трудовий шлях від слюсаря-інструментальника до заступника начальника цеху по виробництву).
З1989 р. по 1998 р. – директор лебединського моторобудівного заводу «Мотор Січ».
У квітні 1998 року був обраний міським головою м. Лебедина. Був очильником міста до квітня 2002 року.
З 2002 року працював заступником генерального директора ВАТ «МОТОР СІЧ» (м. Запоріжжя). На теперішній час  – директор зі зв’язків з громадскістю ВАТ «МОТОР СІЧ».

0340

 УДОД
Анатолій Васильович
(міський голова з 26.06.1994 р. по 29.03.1998 р.)

Народився 30 грудня 1956 року в с. Михайлівка, Лебединського району, Сумської області.

Освіта: вища, у 1979 році закінчив історичний факультет Харківського державного університету, у 2012 році закінчив Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю “Учитель корекційної школи, логопед”.

Професійний шлях:
З 1979 р. по 1980 р. – учитель історії Валіївської восьмирічної школи  та Жовтневої середньої школи Білопільського району.
З 1980 р. по 1982 р. – служба в Збройних Силах: лейтенант, командир мотострілецького взводу.
З 1982 р. по 1983  р. – вчитель історії Лебединської ЗОШ №6.
З 1983 р. по 1988 р. – викладач суспільних дисциплін Лебединського педагогічного училища ім. А.С. Макаренка.
З 1988 р. по 1994 р. – вчитель історії Рябушківської середньої школи, Лебединський район.
З 1994 р. по 1998 р. – міський голова м. Лебедина.
З 1998 р. по 2004 р. – директор Лебединського педагогічного училища ім. А.С. Макаренка.
З 2004 р. – директор Комунального закладу Сумської обласної ради – Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

0339

 ТЕРЕСОВ
Володимир Іванович
(голова міськвиконкому з 13.09.1990 р. по 26.06.1994 р.)


Народився 12 серпня 1950 року в місті Лебедині Сумської області.

Освіта: вища, у 1980 році закінчив Харківський інститут громадського харчування за спеціальністю економіст.

Професійний шлях:
В 1969 р. – економіст в Будильському відгодівельному радгоспі.
З 1969 р. по 1971 р. – строкова служба у Збройних Силах.
В 1972 р. – ревізор районного споживчого товариства  в місті Лебедині.
З 1972 р. по 1975 р. – директор торгівельної дільниці в с. Будилка.
З 1975 р. по 1976 р. – завідуючий універмагом в м. Лебедині та заступник директора Змішторгу.
З 1976 р. по 1990 р. – директор заводу продтоварів в м. Лебедині.
З 1990 р. по 1994 р. – Лебединський міський голова.
З 1994 р. по 1996 р. – директор Лебединської нафтобази.
З 1997 по 2003 рік – начальник Лебединського відділення Сумської МДПІ.
З 2003 р. по 2010 р. – начальник управління державного казначейства в м. Лебедині.
З 2010 р. – перебуває на пенсії.

0338

 ГАРБУЗ
Аркадій Андрійович
(голова міськвиконкому з 11.1989 р. по 13.09.1990 р.)


Народився 31 січня 1938 року в місті Суми Сумської області.

Освіта: вища, в 1963 році закінчив Мелітопольський інститут механізації сільського господарства за спеціальністю інженер – механік.

Професійний шлях:
З 1954 р. по 1956 р. – робітник радгоспу ім. Кірова.
З 1956 р. по 1958 р. – робітник пилорами в радгоспі ім. Кірова.
З 1958 р. по 1963 р. – період навчання.
З 1963 р. по 1965 р. – інженер – контролер Червоного відділення сільськогосподарської техніки, Глухівський район.
З 1965 р. по 1971 р. – головний інженер Жовтневого відділу СГД Білопільського району Сумської області.
З 1971 р. по 1989 р. – керівник лебединського підприємства сільськогосподарської техніки.
З 1989 р. по 1990 р. – голова міськвиконкому Лебединської міської ради.
З 1990 р. по 1992 р. – керівник лебединського підприємства сільськогосподарської техніки..
З 1992 р. по 1996 р. – голова Спілки підприємців Лебединського району.
З 1996 року – на пенсії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 МОГИЛЬНИЙ
Іван Макарович
(голова міськвиконкому з 5.03.1985 р. по 01.11.1989 р.)


Народився в 1937 р. в селі Семенівка Лебединського району Сумської області.

Освіта: вища, у 1967 році закінчив Харківський інститут механізації, електрифікації сільського господарства за спеціальністю інженер – механік

Професійний шлях:
З 1956 р. по 1957 р. –  завідуючий клубу в селі Семенівка.
З 1957 р. по 1960 р. – служба у Збройних Силах.
З 1960 р. по 1963 р. –  період навчання.
В 1963 р. – механік Будильського відгодівельного господарства.
В 1964 р. – механік Лебединського торфопідприємства.
З 1965 р. по 1971 р. – директор Лебединського торфопідприємства.
З 1971 р. по 1985 р. – завідуючий відділом з питань дорожнього будівництва райвиконкому.
З 1985 р. по 1989 р. – голова міськвиконкому Лебединської міської ради.
З 1990 р. по 2002 р. – директор інкубаторно – птахівничого підприємства.
З 2002 року – приватний підприємець.

0336

 ФЕДОРЧЕНКО
Іван Йосипович
(голова міськвиконкому з 3.05.1974 р. по 5.03.1985 р.)


Народився 22 червня 1930 року в місті Лебедині Сумської області.

Освіта: вища, у 1954 році закінчив факультет лісового господарства Харківського сільськогосподарського інституту

Професійний шлях:
З 1954 р. по 1956 р. –  лісо – меліоратор Дуб’янської МТС, Татарської РСР.
З 1956 р. по 1957 р. – завідуючий відділом Лебединського райкому комсомолу.
З 1957 р. по 1960 р. – технік Будильського лісництва Лебединського лісгоспу.
З 1960 р. по 1964  р. – помічник лісничого Радянського лісництва Будильського лісгоспу.
З 1965 р. по 1974 р. – лісничий Радянського лісництва.
З 1974 р. по 1985 р. – голова міськвиконкому Лебединської міської ради.
З 1985 р. по 1990 р. – завідуючий районним відділом соціального забезпечення.
З 1990 р. по 1993 р. – завідуючий міськрайонним відділом Пенсійного фонду.
З 1993 року – вийшов на пенсію.
В 2011 році помер.