З метою розроблення гендерного паспорту (профілю) Лебединської територіальної громади 15 вересня 2023 управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Лебединської міської ради спільно з центром соціального дослідження СумДУ було проведено три фокус-групи, до яких залучилися представники різних установ, організацій та вразливих категорій населення (ВПО, УБД).
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0941.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0943-2.jpg)
За результатами зустрічі аналітиками центру соціального дослідження буде узагальнено інформації щодо характеристик гендерного профілю Лебединської міської територіальної громади, зокрема освіти, інфраструктури та довіри в громаді.