В черговий раз народний хореографічний колектив «Веселка» довів свою майстерність.
Знаний танцювальний колектив під керівництвом Заслуженого працівника освіти України Тетяни Литовченко (Лебединський центр позашкільної освіти) здобув Гран-прі у номінації народна стилізована хореографія у Міжнародному фестивалі-конкурсі «STARS ART FEST».
Фестиваль проходив у онлайн форматі. На розсуд журі колектив «Веселки» представив чарівну хореографічну композицію під назвою «Ніжність», яку можна переглянути нижче:
Вітаємо наших творчих зірок та їхніх наставників: креативного хореографа Тетяну Литовченко та концертмейстера Валентина Литовченко.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/370615867_10004733599597720_3496794345433020411_n.jpg)