Щорічно, 23 серпня, українці відзначають День українського прапора. Тому, цього дня та на передодні Дня Незалежності України працівники Сумського районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з інспектором сектору ювенальної превенції відділення поліції № 3 (м. Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області та начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Лебединської міської ради з метою патріотичного виховання, поваги до державних символів України, формування національної свідомості для неповнолітнього суб’єкта пробації провели захід на тему: «Український прапор – символ боротьби українців за свободу» на базі Лебединської центральної міської бібліотеки.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/366763714_259853396992636_5600839999024799437_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/366777837_3382710508686441_7070739931212526976_n.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/366766339_616854237228254_8696709536356306439_n.jpg)
Під час даного заходу завідуюча відділом обслуговування Любов Авруцька розповіла присутнім про історію творення державного прапору України, символічне значення кольорів, а також про те, що синьо-жовті кольори на прапорі мають тисячолітню історію. Свято засноване указом Леоніда Кучми в 2004 році з метою виховання поваги громадян до державних символів України.
«Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, а наш синьо-жовтий прапор вивішують з балконів, носять на собі і прикріплюють до автівок на знак підтримки українців. Пам’ятаймо свою історію, цінуймо життя, бережімо традиції українського народу, поважаймо Державний прапор України, як оберіг та духовний скарб нації» – на завершення заходу додав начальник Сумського районного сектору № 3 Анатолій Глух.
Крім того, неповнолітній суб’єкт пробації з нагоди Дня незалежності намалював малюнок на тему: «Що для мене Україна».