Народний хореографічний колектив «Веселка» Лебединського центру позашкільної освіти під керівництвом Тетяни Литовченко в черговий раз здобуває призові місця на міжнародній арені.
Тільки за останній час талановиті танцівники і танцівниці взяли участь у двох міжнародних фестивалях. У другому Міжнародному дитячому фестивалі «Друзі» 2023 лебединську «Веселку» нагородили дипломом лауреата першого ступеня в номінації хореографія.
У Міжнародному двотуровому фестивалі мистецтв Україна – Грузія «Світ збирає друзів» нашому хореографічному колективу вдалося підкорити журі з різних країн, отримавши диплом Гран-прі.
Так, народний хореографічний колектив «Веселка» поповнив свою скарбничку ще кількома престижними нагородами.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-c8557981e46769079b7c8e870e57188317539b920e987e0c611addcb345d7318_7da2d24a.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-916d1c81f1b0783a528957857458b0aa2ae620e4ce4157223c8e1d51a2ae16e4_f22b2b39-1.jpg)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-8b5a5e7ec5d8d2ac31646f4fee01b8f046339ae61bef53e01cdf3b1f9a479c44_6dd4cda3.jpg)