На адресу Лебединського міського голови Олександра БАКЛИКОВА надійшов лист на підтримку нашої громади від муніципалітету литовського міста-побратима Тельшай.
З перших днів війни від імені муніципалітету Тельшая висловлювалася всебічна підтримка Лебединській громаді.
«Ми цінуємо міжнародне право, захищаємо права людей, мир, підтримуємо людей в Україні. Військові дії проти України є нестерпними й осудними, тому муніципалітет Тельшаю рішуче підтримує та пропонує всі види допомоги», – йдеться у листі.
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/987.jpg)